DOĞAL BESİN ÜRÜNLERİ
Sizin için üretiyoruz…

Umut Sağlık Çiftliği bünyesinde kurulan Kontrollü Tarım Seralarımızda ürettiğimiz ürünlerimiz, tamamen doğal üretim teknikleri dikkate alınarak üretilip sofranıza geliyor. Bahçemizden dalından yere düşmeden özenle, elle topladığımız zeytinler, en saf ve kaliteli zeytinyağını elde etmek için soğuk sıkım yöntemiyle sıkılıyor, size sağlıklı ve lezzetli sofralar sunuyor...

Tüm yaş sebze ve bal ürünleri %100 kendi ürünlerimizdir. Doğal, katkısız ve leziz… Çiftliğimizde yetiştirilen doğal, kaliteli ve taze malzemelerin kullanıldığı mutfağımızda konuklarımızın beğenisini kazanan lezzetli yemekler hazırlanıyor.

Sağlığınız için…
CİLT VE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ
Genellikle kaplıca ve ilgili ortamlarda kullanım imkanı bulunan turba çamurlar, şimdi hijyenik Spa Care ürünleri ile istediğiniz her an elinizin altında. Gün içersinde kir, nem, sıcak ve soğuk gibi dış etkenlerden etkilenen cildinizin ekstra bir bakıma ihtiyacı vardır.

Cildinizin günlük olarak temizlenmesi, nemlendirilmesi ve kan dolaşımının harekete geçirilerek beslenmesi gerekmektedir. Bu ihtiyacınızı doğal cilt bakımı ürünlerimizle karşılayabilirsiniz.

Tüm Ürünler
ODALAR
EGE KÖY EVLERİ
YİYECEK & İÇECEK
TERMAL KAYNAKLAR
SAĞLIK ÇİFTLİĞİ
AKTİVİTELER
İLETİŞİM
Tırkaz mah. Tırkaz sok. No:117
Sarayköy / Denizli / Türkiye

Bilgi ve Rezervasyon:
0258 201 02 21
[email protected]
Call Center Hizmetimiz İdeal Tur A.Ş. Tarafından Verilmektedir.
Mega Tasarım 2017